Jdi na obsah Jdi na menu
 


25. 11. 2010

Pokud tohle čtete, podařilo se mi to sem vložit. Tyto stránky jsem založil na popud mých kamarádů, jimž se líbily moje trapný povídky. A taky se nudím, tak zkouším nový věci.

Moje jméno je Martin Moucha. Tohle příjmení je snad nejhorší v republice, takže vy, co se chcete smát, máte možnost. Už od základky, no, možná vlastně od školky, to teď nevím, protože mám už tak vychlastanej mozek, že moje paměť tak daleko nesahá, trpím komplexy ze svýho příjmení. Si vobčas říkám, co jsem komu kurva udělal, že zrovna já se musím jmenovat takhle. Podobně hloupý příjmení má z mejch vrstevníků snad jen můj brácha. 

Narodil jsem se v revolučním roce 1989 v Šumperku. Šumperk je významná metropole v severní Moravě, daleko největší město v celým okrese Šumperk. Chodil jsem tam na základku a pak, bohužel, i na gympl, kde jsem úspěšně maturoval v roce 2008. Vejšku jsem nedodělal, proč, to zjistíte, když si přečtete moji povídku, kterou najdete docela nečekaně v sekci "Povídky". A nebo si je rovnou přečtěte všechny a doporučte je známým, ať mi stoupá návštěvnost.

V osobní životě jsem normální. I když, co je dnes normální, že. Piju pivo, nejraději Svijany, Gambrinus a Budvar. Kouřím maximálně sem tam doutník z benzínky, cigára, čaj nebo šuliny vůbec. Mám kamarády, chodím v pátek a v sobotu do hospody a dřív jsem rekreačně hrával fotbal (viz "Jak jsem skončil s futsalem"). Jsem hezký, hodný, milý, nezadaný a heterosexuálně orientovaný. A flegmatický, což připomínám ve svejch povídkách poměrně často. No, a to je asi tak všechno, co jsem vám chtěl říct. Pro ty, co jste na tyhle stránky zabloudili náhodou, přikládám i svoji fotku, kdybyste si mě náhodou chtěli přidat na facebooku. Sice vám to neschválím, ale aspoň to můžete zkusit ..... sorry, fotka nebude, nevím jak ji sem vložit. Možná v sekci fotoalbum, jestli se mi bude chtít.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář