Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak jsem soutěžil o boty

25. 11. 2010

 

JAK JSEM SOUTĚŽIL O BOTY

 

Piju Gambrinus. Ano, ukažte si na mě. Je to možná nepochopitelný a vzhledem k sílícímu odporu lidí a kamarádů proti tomuto pivu to začínám nechápat i já. Ale já za to nemůžu, že mi chutná a že při každý vzpomínce na točený Géčko °12 pomalu začínám radostí skákat jak nadrženej klokan. Jsem dokonce člen G-klubu, což ale není žádnej klub spojenej s teploušema, jak by si někteří z vás mohli myslet. V G-klubu jsou všichni ti, co maj rádi Gambrinus a na oficiálních stránkách pivovaru tak máme výhody jako např. nižší ceny u zboží, možnost soutěžit o ceny, atd.

Poprvé jsem se soutěže účastnil v rámci nějaký reklamy na tehdy novou jedenáctku. Úkolem bylo vymyslet jméno, podobu a vůbec celej profil pro nevěstu, která měla nějakou spojitost se zmíněnou reklamou. Jakou, to už vám nepovím, což mi připomíná, že bych toho piva neměl pít tolik, vono už mi to asi zabíjí mozkový buňky nebo co. Tož to bylo tak snadný, že jsem se pustil. Vymyslel jsem jméno a fotku jsem stáhl z netu. Bylo to v pravidlech sice zakázaný, ale já jsem myslel, že na to nikdo nepřijde, jako ostatně na většinu mých podvodů. Teď odbočím: kdysi, a není to tak dávno, snad dva roky, co se v novinách objevil článek, že nějakej chorvatskej fotbalista mrdal s mladou uprostřed hřiště stadionu Maksimir, kde za Dinamo Zagreb hrával. A tahleta mladá byla právě ta holka, jejíž fotku jsem právě vydával za svoji a dal ji do soutěže. Oficiálně nedopatřením, neoficiálně naschvál, abych vyhrál, protože to byla kunda až to práskalo vratama. Co byla, snad ještě je, pokud nezestárla nebo neumřela. Samozřejmě, lidi to nevěděli, posílali mi hlasy a já jsem byl šťastnej. No, když mi jeden nadrženec napsal, že si mě podle té profilovou chce vzít (asi nevěděl, že jde o soutěž, nebo možná věděl, ale tím víc je to kentus), říkal jsem si, že tohle už dávno přesáhlo rámec sranda soutěže.

Jenomže, ono se říká, že lež má krátký nohy. Pochopitelně, nějakej aktivní debil můj podvod odhalil. Kroutil jsem se jak křeček ve větráku, že jsem to nevěděl. No a výsledkem mi bylo druhý místo v soutěži. Obdržel jsem poukázku na multipack Gambrinus Excelent, což bylo poprvý, kdy jsem něco vyhrál. Jenomže, když jsem si ho chtěl vyzvednout, voni na to maj speciální prodejny, jakoby mi to nemohli dát normálně v obchodě, chujové, no ale to je jedno, tak pokaždý na skladu nebyl. Takže z výhry jsem měl kravskou piču, ale aspoň dobrej pocit z toho, že někdy nemusí vyhrát ten, kdo je nejlepší, nejchytřejší nebo nejkreativnější, což mu nadělil bůh (kdyby byl, a jako že není), a že podvádění je dar, kterej si člověk dává sám.

Nedávno jsem se pod vlivem této zkušenosti zúčastnil jiné soutěže Gambrinus. Tentokrát jsem měl v jejich editoru upravit fotku z párty, kde jsem byl, zaslat ji mailem, ostatní aby hlasovali a vítěz získá botasky Gambrinus Excelent a karton třetinek piva Gambrinus. Tož, cena dobrá, nápad taky, beztak doma dělám hovno, tak proč si nezahrát. Fotky měly bejt slušný (tím myslím, abych tam nedával nějaký prasárny typu té fotky z garáže, o které vím jenom já, brácha a Hugo … kurva, teď to vypadá jako bychom tam fotili něco do časopisu Leo pro gaye, ale tak to nebylo, takže si nemyslete, že jsem nějaký prase) v rámci možností a neměly tam bejt zobrazený lidi pod 18 let věku. Napadala mě akce v garáži, tam máme mrdu fotek a některý se daj zveřejnit. Tak jsem vybral takovou solidní, jakou, to je jedno, protože byste stejně nevěděli, ale mám ji danou na fejsu, takže do žádná prasárna není, a upravil jsem ji. Za ty asi dva týdny, co tam byla, mi ji lidi chválili a říkali, že tohle může vyhrát. A já už jsem plánoval, kam budu nosit ty boty a za jak dlouho vypiju ten karton piv. No, vzhledem k tomu, že to měly bejt třetinky, jsem mu dlouhou životnost nedával.

A zrovna dnes jsem se díval, jak si vedu a zdálo se mi, že mi hlasy k mojí fotce přibývaj. No, což vo to, ony přibejvaly rychlostí Barošova ferrari, ale já se koukl na pravidla soutěže, abych zjistil, jestli můžu nahrát fotek víc, to víte, nuda je svině a graficky upravovat fotky mě docela bavilo. A v pravidlech jsem si všimnul, že soutěž skončila 31.10.2010. A kurva! Celý moje dvoutýdenní snažení a doufání bylo víc na piču než nové vložky Always s křidélky, co už.

Ačkoliv jsem nic nevyhrál a fotku tam vložil asi 14 dní po konci soutěže, bylo hezký aspoň na chvíli doufat, že bych mohl vyhrát a sledovat, jak lidi obdivujou moje veledílo. No a vo tom to je!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář